Halibut Fishing Dyrsfjord HALIBUT FISHIN

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Rezervace termínů

Oddíl postranní lišty

NA SÍTI

klikni

Facebook

 

Oddíl postranní lišty

kancelář CK : NA MAPĚ

 

Křenová 26, 602 00 Brno

provozní doba :

po, út, čt : 8.30 - 16.00 h

středa 8.30-18.00 h

pátek  8.30-12.00 h

možnost PARKOVÁNÍ  

 

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Předpověď počasí

dlouhodobá :  Poloha základny je u pobřeží omývaném golfským proudem s poměrně velkým rozdílem výšky hladiny při odlivu a přílivu, kdy teplota vody  je v zimních měsících cca 4-5 st. C a moře nikdy nezamrzá. V zimních měsících kdy nastane polární noc, jsou časté srážky jak sněhové tak smíšené  a běžné teploty ve dne jsou od 0 do 5 st. C a v noci od 0 do -5 st.C. V jarních měsících s přibývajícím světlem  zůstávají teplotní rozdíly obdobné a hlavní roli v nich hraje vítr. V letních měsících kdy přestává být tma a teploty dosahují přes den  v maximech 20 - 25 st.C. Na podzim začne ubývat dne a začne se zvedat vítr.

Vítr zde fouká neuveřitelně různorodě, takže nelze z jistotou označit jeho převládající směry. Členitost fjordů a dostatek rybí populace umožňuje chytat ryby a být tzv. za větrem. Nebezpečím je vítr v nárazech a velmi rychle se měnící počasí.

 

krátkodobá předpověď počasí, zejména norského meteorologického ústavu www.yr.no  je po hodinách, je často aktualizována a má neskutečně mnoho předpovědních bodů na mapách (např.  mnoho předpovědních míst v okolí Dyrsfjordu)   stránky lze překládat do češtiny. 

Patička stránky

Webkamera

Hansnes: F Gamnes ( moh)

Počasí

Příliv a odliv