Halibut Fishing Dyrsfjord HALIBUT FISHIN

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Rezervace termínů

Oddíl postranní lišty

NA SÍTI

klikni

Facebook

 

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Předpověď počasí

dlouhodobá :  Poloha základny je u pobřeží omývaném golfským proudem s poměrně velkým rozdílem výšky hladiny při odlivu a přílivu, kdy teplota vody  je v zimních měsících cca 4-5 st. C a moře nikdy nezamrzá. V zimních měsících kdy nastane polární noc, jsou časté srážky jak sněhové tak smíšené  a běžné teploty ve dne jsou od 0 do 5 st. C a v noci od 0 do -5 st.C. V jarních měsících s přibývajícím světlem  zůstávají teplotní rozdíly obdobné a hlavní roli v nich hraje vítr. V letních měsících kdy přestává být tma a teploty dosahují přes den  v maximech 20 - 25 st.C. Na podzim začne ubývat dne a začne se zvedat vítr.

Vítr zde fouká neuveřitelně různorodě, takže nelze z jistotou označit jeho převládající směry. Členitost fjordů a dostatek rybí populace umožňuje chytat ryby a být tzv. za větrem. Nebezpečím je vítr v nárazech a velmi rychle se měnící počasí.

 

krátkodobá předpověď počasí, zejména norského meteorologického ústavu www.yr.no  je po hodinách, je často aktualizována a má neskutečně mnoho předpovědních bodů na mapách (např.  mnoho předpovědních míst v okolí Dyrsfjordu)   stránky lze překládat do češtiny. 

Patička stránky

Webkamera

Hansnes: F Gamnes ( moh)

Počasí

Příliv a odliv