UBYTOVÁNÍ

V jednopodlažní budově u břehu moře je situováno 5 apartmánů, z toho apartmány č.4 a č.5 mají kolem 65 m2 a výhled na přístav a dále 3 velké apartmány č. 6, 7, 8 mají kolem 90 m2 s výhledem na moře a velkou terasou podél celého obýváku. Každý apartmán je určen pro 4 osoby s možností rozšíření pro max. 5 osob. Apartmán obsahuje: obývák, kuchyň, WC, koupelnu a 2 ložnice po 2 postelích.

Obývák: sedací souprava, TV, WiFi, na stěně velká Námořní Norská Mapa s vyznačením podrobných hloubek v okruhu 25 km.

Wifi, telefon: WiFi chytáme parabolou přes satelitní internet, kde je objem stahovaných dat limitován - jakmile dojde k vyčerpání dat (např. sledováním youtube, SKYPE, stahování filmů atd), internet se hodně zpomalí, případně se může i na několik hodin zastavit. Telefonní signál je slabý a je třeba vyjít z apartmánu ven, ale i tam signál kolísá.

Kuchyň je plně vybavená: stůl, 4 židle, lednice, sporák s troubou, mikrovlnka, varná konvice, nádobí, příbory, atd. Každý apartmán má uvnitř svůj mrazák o kapacitě 400 až 500 litrů..Nad dřezem je umístěn velice citlivý požární senzor, který se spíná při delším smažení a pečení. Siréna je propojena do všech apartmánů celého objektu !!

Koupelna: sprchový kout, 2 umyvadla, WC + toaletní papír. Ručníky nejsou - nutno vzít sebou.

Ložnice: každý si může vzít ložní prádlo (prostěradlo, povlečení na peřinu a na polštář).  Pohodlně se vyspíte i na sedačce v obýváku. Utěrky a ručníky vzít svoje vlastní.

Filétárna je vzdálena od lávky mola pouze 10 metrů, je vybavena přívodem vody, nerezovými stoly se silonovou deskou. Zbytky ryb se po ukončení filetování dávají zpět do kalfasů a přenesou se po dofiletování do lodě.

 

 

 

 

 

 

V